BZV55-B16,115
DIODE ZENER 16V 500MW LLDS
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
DO-213AC
Seri / Aile Numarası
BZV55-B16
BZV55-B16,115 Hakkında
BZV55-B16,115, Nexperia tarafından üretilen 16V nominal geriliminde bir Zener diyottur. 500mW güç kapasitesine sahip bu bileşen, DO-213AC (Mini-MELF) paketinde sunulur ve yüzey montaj uygulamalarına uygundur. ±2% tolerans ile üretilen bu diyot, voltaj regülasyonu ve aşırı voltaj koruması gibi devre koruma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 200°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığı, maksimum 40Ω empedans ve 50nA reverse leakage akımı karakteristikleri ile endüstriyel ve tüketici elektronikleri uygulamalarına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 11.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 40 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package LLDS; MiniMelf
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 16 V