BZV55-B12,115
DIODE ZENER 12V 500MW LLDS
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
BZV55-B12
BZV55-B12,115 Hakkında
BZV55-B12,115, Nexperia tarafından üretilen 12V nominal değerine sahip bir Zener diyottur. 500 mW güç kapasitesiyle tasarlanmıştır. Surface mount paketi (DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80) ile PCB'lere doğrudan monte edilir. -65°C ile 200°C arasında çalışabilir. 8V'de 100 nA ters sızıntı akımı, maksimum 25 Ohm empedans (Zzt) ve ±2% toleransa sahiptir. Voltaj regülasyon, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. 10 mA'de maksimum 900 mV forward voltajı vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Impedance (Max) (Zzt) 25 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package LLDS; MiniMelf
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 12 V