BZV49-C51,115
DIODE ZENER 51V 1W SOT89
Seri / Aile Numarası
BZV49-C51
BZV49-C51,115 Hakkında
BZV49-C51,115, Nexperia tarafından üretilen 51V nominal gerilim değerine sahip tekil Zener diyottur. 1W güç disipasyonu kapasitesine sahip bu komponent, Surface Mount montajı için TO-243AA (SOT-89) paketinde sunulmaktadır. ±5% tolerans ile üretilen diyot, -65°C ile +150°C arasında çalışabilir. Maksimum 180 Ohm empedans değeri ile karakterize edilen bu Zener diyot, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve sinyal klipleme uygulamalarında kullanılır. 50 nA @ 35.7V ters sızıntı akımı ve 1V @ 50mA ileri gerilim düşümü ile güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 35.7 V
Impedance (Max) (Zzt) 180 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-243AA
Part Status Active
Power - Max 1 W
Supplier Device Package SOT-89
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 50 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 51 V