BZV49-C4V7,115
DIODE ZENER 4.7V 1W SOT89
Seri / Aile Numarası
BZV49-C4V7
BZV49-C4V7,115 Hakkında
BZV49-C4V7,115, Nexperia tarafından üretilen 4.7V nominal voltajlı Zener diyottur. 1W güç kapasitesine sahip bu bileşen, TO-243AA (SOT-89) yüzey montaj paketinde sunulmaktadır. Maksimum 80 Ohm impedans değeri ile voltaj regülasyon ve koruma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, elektronik devrelerde aşırı voltaj koruması, voltaj referans kaynağı ve sinyali sınırlama gibi işlevleri yerine getirir. ±5% tolerans ile üretilen bileşen, 2V'de 3µA ters sızıntı akımına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-243AA
Part Status Active
Power - Max 1 W
Supplier Device Package SOT-89
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 50 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.7 V