BZV49-C36,115
DIODE ZENER 36V 1W SOT89
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
BZV49-C36
BZV49-C36,115 Hakkında
BZV49-C36,115, Nexperia tarafından üretilen 36V nominal değerine sahip 1W güç kapasitesine sahip Zener diyottur. SOT-89 yüzey montajlı kasa türüne sahip olup, voltaj regülasyon ve koruma devrelerinde kullanılan bir yarı iletken bileşendir. 90 Ohm maksimum impedansı ve ±5% toleransla üretilmiştir. -65°C ile 150°C arasında güvenilir çalışma sağlar. Reverse leakage akımı 50 nA @ 25.2V'dir. Forward voltajı 1V @ 50mA'dir. Doğrusal güç kaynakları, klamp devreler, voltaj referans devreleri ve transiyent koruma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 25.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-243AA
Part Status Active
Power - Max 1 W
Supplier Device Package SOT-89
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 50 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 36 V