BZTW52C9V1
Zener, 9.1V, 0.35W, 5%
Üretici
DComponents
Seri / Aile Numarası
BZTW52C9V1
BZTW52C9V1 Hakkında
BZTW52C9V1, DComponents tarafından üretilen 9.1V nominal gerilime sahip tekil Zener diyottur. 0.35W güç yeteneği ile tasarlanmış olan bu bileşen, 350 mW maksimum güç dissipasyonu yapabilir. SOD-123 Surface Mount paketi ile sunulan komponentin ±5% toleransı bulunmaktadır. -50°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilen BZTW52C9V1, voltage regulation, overvoltage protection ve circuit protection uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. 15 Ohm maksimum impedansı ve 6V'ta 500 nA reverse leakage akımı ile stabilize ve hassas gerilim referans devrelerinin tasarımında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 6 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -50°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 350 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 9.1 V