BZT55B47-GS18
DIODE ZENER 47V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
BZT55B47
BZT55B47-GS18 Hakkında
BZT55B47-GS18, Vishay tarafından üretilen 47V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. SOD-80 (QuadroMELF) yüzey montajlı pakete sahip bu bileşen, 500mW güç dağıtma kapasitesine ve ±2% toleransa sahiptir. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Maksimum 100nA ters kaçak akımı ve 110 Ohm empedans değerleriyle tanımlanır. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve sinyal sınırlama uygulamalarında kullanılan bu diyot, 1.5V forward voltaj düşüşü karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 36 V
Impedance (Max) (Zzt) 110 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case SOD-80 Variant
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 QuadroMELF
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 47 V