BZT55A7V5-GS08
DIODE ZENER 7.5V 500MW SOD80
Paket/Kılıf
SOD-80 Variant
Seri / Aile Numarası
BZT55A7V5
BZT55A7V5-GS08 Hakkında
BZT55A7V5-GS08, Vishay tarafından üretilen 7.5V nominal gerilim değerine sahip surface mount zener diyottur. 500mW güç derecelendirilmesi ile düşük güçlü uygulamalarda voltaj düzenleme ve korunma görevlerini gerçekleştirir. SOD-80 (QuadroMELF) SMD paketinde sunulan bu bileşen, 7 Ohm maksimum impedans değeri ve ±1% toleransla hassas voltaj referans devreleri, güç kaynakları ve sinal koruma uygulamalarında kullanılır. -175°C çalışma sıcaklığına ve 100nA ters sızıntı akımına sahiptir. Obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 5 V
Impedance (Max) (Zzt) 7 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 175°C
Package / Case SOD-80 Variant
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 QuadroMELF
Tolerance ±1%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 7.5 V