BZT52HC16WF-7
DIODE ZENER 16V SOD123F T&R 3K
Seri / Aile Numarası
BZT52HC16
BZT52HC16WF-7 Hakkında
BZT52HC16WF-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 16V nominal voltajlı Zener diyottur. SOD-123F yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 375 mW maksimum güç kapasitesine ve ±5.63% toleransa sahiptir. 20 Ohm maksimum empedans (Zzt) ile karakterize edilen bu Zener diyot, voltaj regülasyonu, gerilim sınırlama ve koruma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasındaki geniş işletme sıcaklık aralığında çalışabilir. 11.2V ters polaritede 50 nA sızıntı akımı ve 10 mA'de 900 mV ön voltajı ile konstant voltaj referansı sağlayan devrelere uygun bir seçenektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 11.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 20 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Power - Max 375 mW
Supplier Device Package SOD-123F
Tolerance ±5.63%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 16 V