BZT52H-C5V1,115
DIODE ZENER 5.1V 375MW SOD123F
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
BZT52H-C5V1
BZT52H-C5V1,115 Hakkında
BZT52H-C5V1,115, Nexperia tarafından üretilen 5.1V nominal değerine sahip Zener diyottur. SOD-123F yüzey montajı paketinde sunulan bu bileşen, 375mW güç yönetebilir ve -65°C ile 150°C arasında çalışmaya uygundur. ±5% tolerans ile üretilen bu Zener diyot, voltage regulation, overvoltage protection ve reference voltage uygulamalarında kullanılır. 60 Ohm maksimum impedans değeri ve 2µA ters röle akımı ile hassas şalter devreleri, güç kaynakları ve analog sinyal işleme sistemlerinde güvenilir koruma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TA)
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Power - Max 375 mW
Supplier Device Package SOD-123F
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 5.1 V