BZT52H-C24,115
DIODE ZENER 24V 375MW SOD123F
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
BZT52H-C24
BZT52H-C24,115 Hakkında
BZT52H-C24,115, Nexperia tarafından üretilen 24V nominal gerilimde çalışan tekil Zener diyottur. SOD-123F yüzey montajlı paket ile sağlanan bu bileşen, 375mW güç dağıtım kapasitesine sahiptir. ±5% toleransla belirlenen 24V Zener gerilimi, voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. 30 Ohm maksimum impedansı ve düşük 50nA ters sızıntı akımı ile kararlı çalışma sağlar. -65°C ile +150°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, voltaj referansı devreleri, sinyal koruma ve overvoltage koruma uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 16.8 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TA)
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Power - Max 375 mW
Supplier Device Package SOD-123F
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V