BZT52H-B3V9,115
DIODE ZENER 3.9V 375MW SOD123F
Seri / Aile Numarası
BZT52H-B3V9
BZT52H-B3V9,115 Hakkında
BZT52H-B3V9,115, Nexperia tarafından üretilen 3.9V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. SOD-123F yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 375mW maksimum güç yönetim kapasitesine ve ±2% toleransa sahiptir. 95 Ohm maksimum impedans değeri ile düşük dinamik direnç özelliği taşır. -65°C ile 150°C arasında çalışabilecek geniş sıcaklık aralığı, 3.5µA ters sızıntı akımı ve 900mV maksimum ileriye doğru gerilim (10mA'da) gibi özellikleri barındırır. Voltaj regülasyonu, gerilim referans devreleri, aşırı voltaj koruması ve inverter devrelerinde yaygın olarak kullanılan bu bileşen, kompakt yüzey montaj tasarımı ile modern elektronik uygulamalar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3.5 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 95 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TA)
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Power - Max 375 mW
Supplier Device Package SOD-123F
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.9 V