BZT52H-B2V4,115
NEXPERIA BZT52H-B2V4 - ZENER DIO
Seri / Aile Numarası
BZT52H-B2V4
BZT52H-B2V4,115 Hakkında
BZT52H-B2V4,115, Nexperia tarafından üretilen 2.4V nominal gerilimi ile çalışan zener diyottur. SOD-123F surface mount paketinde sunulan bu bileşen, 375 mW maksimum güç derecelendirilmesine sahiptir. ±2% tolerans ile hassas voltaj regülasyonu sağlar. 85 Ohms maksimum empedanstı ve 50 µA ters kaçak akımı özellikleriyle, voltaj stabilizasyonu ve over-voltage koruması uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışan bu diyot, düşük güç tüketen elektronik devrelerde, voltaj referans noktaları oluşturmak için ve transient koruma amaçlı tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 85 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TA)
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Power - Max 375 mW
Supplier Device Package SOD-123F
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.4 V