BZT52H-B22,115
DIODE ZENER 22V 375MW SOD123F
Seri / Aile Numarası
BZT52H-B22
BZT52H-B22,115 Hakkında
BZT52H-B22,115, Nexperia tarafından üretilen 22V nominal voltajlı zener diyottur. SOD-123F yüzey montajı paketinde sunulan bu bileşen, 375mW güç dağıtabilir ve ±2% voltaj toleransına sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 25Ω maksimum empedansı ve 50nA ters kaçak akımı ile voltaj düzenlemesi ve koruma devrelerinde uygulanır. Anahtarlama güç kaynakları, sinyal sınırlama ve voltaj referans devrelerinde kullanılan güvenilir bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 15.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 25 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TA)
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Power - Max 375 mW
Supplier Device Package SOD-123F
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22 V