BZT52C68S RRG
DIODE ZENER 68V 200MW SOD323F
Paket/Kılıf
SC-90
Seri / Aile Numarası
BZT52C68S
BZT52C68S RRG Hakkında
BZT52C68S RRG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 68V nominal voltajda zener diyottur. 200 mW güç kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, SOD-323F surface mount paketinde sunulmaktadır. Zener voltajı ±5% tolerans ile 68V'ta belirlenmiş olup, maksimum 240 Ohm impedans değerine sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahip olan cihaz, 47.6V'ta 45 nA reverse leakage akımı ile karakterize edilmiştir. Voltaj regülasyon, overcurrent koruması ve transient suppression uygulamalarında kullanılır. Forward voltaj 10 mA akımda maksimum 1V'tur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 45 nA @ 47.6 V
Impedance (Max) (Zzt) 240 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323F
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 68 V