BZT52C62S RRG
DIODE ZENER 62V 200MW SOD323F
Paket/Kılıf
SC-90
Seri / Aile Numarası
BZT52C62S
BZT52C62S RRG Hakkında
BZT52C62S RRG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 62V nominal Zener gerilimli, 200mW güç kapasiteli bir tekil Zener diyottur. SOD-323F (SC-90) SMD paketinde sunulan bu bileşen, 43.4V'ta 45nA ters kaçak akımı ve maksimum 1V ileriye doğru gerilim düşümü (10mA'da) ile karakterize edilir. ±5% toleransı, -65°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve 215Ω maksimum empedansı sayesinde voltaj stabilizasyon devrelerinde, aşırı gerilim koruması uygulamalarında ve referans gerilim kaynakları olarak kullanılır. Yüksek gerilim uygulamaları için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 45 nA @ 43.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 215 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323F
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 62 V