BZT52C62-HE3-18
DIODE ZENER 62V 410MW SOD123
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52C62
BZT52C62-HE3-18 Hakkında
BZT52C62-HE3-18, Vishay tarafından üretilen 62V nominal gerilimli tekil Zener diyottur. SOD-123 surface mount paketinde sunulan bu bileşen, maksimum 410mW güç yayınlayabilir ve ±5% toleransla belirtilmiştir. 150 Ohms maksimum impedansı ile -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu Zener diyot, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. Yüksek sıcaklık ortamlarında güvenilir çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Impedance (Max) (Zzt) 150 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 410 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 62 V