BZT52C56 RHG
DIODE ZENER 56V 500MW SOD123F
Paket/Kılıf
SOD-123F
Seri / Aile Numarası
BZT52C56
BZT52C56 RHG Hakkında
BZT52C56 RHG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 56V nominal değerine sahip bir Zener diyottur. SOD-123F yüzey montaj paketinde sağlanan bu bileşen, 500mW güç yeteneğine ve ±5% toleransla derecelendirilmiştir. Maximum 200 Ohms empedansa sahip olup, 39.2V'te 45 nA ters kaçak akımı gösterir. -65°C ile +150°C arasında çalışan bu diyot, voltaj düzenleme, devre koruması ve sinyal sınırlama uygulamalarında kullanılmaktadır. 1V @ 10mA ileri yönde doyum gerilimi ile karakterize edilen BZT52C56, yüksek güvenilirliğe ve düşük kaçak akımına sahip elektronik tasarımlara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 45 nA @ 39.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 200 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123F
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 56 V