BZT52C56-G3-08
DIODE ZENER 56V 410MW SOD123
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52C56
BZT52C56-G3-08 Hakkında
BZT52C56-G3-08, Vishay tarafından üretilen 56V nominal voltajlı zener diyottur. SOD-123 yüzey monte paketinde sunulan bu bileşen, 410mW güç dağıtma kapasitesine sahiptir. ±5% toleransla üretilen komponent, 135 Ohm maksimum empedans değerine sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu zener diyot, voltaj regülasyonu, over-voltage koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. Elektronik devreler içinde yüksek voltaj koşullarından koruma sağlamak için spesifik olarak tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Impedance (Max) (Zzt) 135 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 410 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 56 V