BZT52C3V9T-TP
DIODE ZENER 3.9V 100MW SOD523
Paket/Kılıf
SC-79
Seri / Aile Numarası
BZT52C3V9
BZT52C3V9T-TP Hakkında
BZT52C3V9T-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 3.9V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. SOD-523 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 100 mW güç kapasitesi ile tasarlanmıştır. ±5% voltaj toleransı ile voltaj regülasyonu, kesintisiz güç kaynakları, fotokopler ve sinyal koşullandırma devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 90 Ohm maksimum empedans ve 3 µA ters kaçak akımı özellikleri taşır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 100 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.9 V