BZT52C3V9T-7
DIODE ZENER 3.9V 300MW SOD523
Paket/Kılıf
SC-79
Seri / Aile Numarası
BZT52C3V9
BZT52C3V9T-7 Hakkında
BZT52C3V9T-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 3.9V nominal gerilime sahip tekil zener diyottur. SOD-523 yüzey monte paketinde sunulan bu bileşen, 300mW güç kapasitesine ve 90Ω maksimum empedansa sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışan bu zener diyot, gerilim regülasyon ve spike koruma uygulamalarında kullanılır. ±5% tolerans ile sağlanan 3.9V referans gerilimi, 1V ters gerilimde 3µA ters sızıntı akımı gösterir. İleri doğru yönde maksimum 900mV düşüş (10mA'de) gösterir. Kompakt tasarımı nedeniyle yoğun baskı devrelerinde alan tasarrufu sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.9 V