BZT52C3V9 RHG
DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD123F
Paket/Kılıf
SOD-123F
Seri / Aile Numarası
BZT52C3V9
BZT52C3V9 RHG Hakkında
BZT52C3V9 RHG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 3.9V nominal gerilimde çalışan bir Zener diyottur. SOD-123F yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 500 mW güç dağıtabilir ve ±5% gerilim toleransına sahiptir. 1 V'de maksimum 2.7 µA ters akım sızıntısı ile karakterize edilen bu diyot, 90 Ohm maksimum empedans değerine ve 1 V'de 10 mA ileri gerilime sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Gerilim düzenlemesi, koruma devreleri ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2.7 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123F
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.9 V