BZT52C3V6S-7
DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
BZT52C3V6S
BZT52C3V6S-7 Hakkında
BZT52C3V6S-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 3.6V nominal gerilime sahip bir zener diyottur. 200mW güç sınırlaması ile çalışan bu bileşen, SOD-323 (SC-76) yüzey montaj paketinde sunulmaktadır. Ters kayma geriliminde (Vr) 5µA'lık düşük sızıntı akımı ve maksimum 90 Ohm empedans değerleri ile karakterizedir. -65°C ile +150°C sıcaklık aralığında çalışabilen bu zener diyot, voltaj düzenleme, koruma ve referans devrelerinde kullanılan bir bileşendir. ±6% tolerans aralığında üretilmiştir. Bileşen Digi-Key'de sonlandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Market
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.6 V