BZT52C3V6 RHG
DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123F
Paket/Kılıf
SOD-123F
Seri / Aile Numarası
BZT52C3V6
BZT52C3V6 RHG Hakkında
BZT52C3V6 RHG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 3.6V nominal voltajlı Zener diyottur. SOD-123F yüzey montajlı paket ile sunulan bu bileşen, 500 mW güç yeteneğine sahiptir. ±5% voltaj toleransı ile üretilmiştir. 90 Ohm maksimum empedans değerine ve 4.5 µA ters kaçak akımına (1V'de) sahiptir. Forward voltaj 1V @ 10mA'dir. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. Regülasyon, koruma ve referans voltaj uygulamalarında, düşük gerilim devrelerinde voltaj sınırlandırması için kullanılır. Kompakt SOD-123F paket, space-constrained PCB tasarımları için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 4.5 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123F
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.6 V