BZT52C30S
DIODE ZENER 30V 200MW SOD-323
Üretici
Rectron USA
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
BZT52C30S
BZT52C30S Hakkında
BZT52C30S, 30V nominal Zener voltajına sahip bir tekil Zener diyotudur. SOD-323 (SC-76) SMD paketinde sunulan bu bileşen, 200mW maksimum güç tüketimi ve 80Ω maksimum impedans özelliğine sahiptir. Ters kaçak akımı 21V'ta 100nA ve toleransı ±5%'tir. Voltaj düzenleme, aşırı voltaj koruması, referans voltaj uygulamaları ve sinyal seviyesi bastırma gibi devre koruma uygulamalarında kullanılır. Surface mount montaj teknolojisi ile PCB üzerine doğrudan entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 21 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V