BZT52C27-E3-08
DIODE ZENER 27V 410MW SOD123
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52C27
BZT52C27-E3-08 Hakkında
BZT52C27-E3-08, Vishay tarafından üretilen 27V nominal değerinde bir Zener diyottur. SOD-123 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 410mW maksimum güç dağıtımı kapasitesine sahiptir. ±5% voltaj toleransı ile üretilen diyot, 100nA @ 20V ters kaçak akımı ve maksimum 30Ω impedans değeri ile çalışır. -55°C ile 150°C arasında güvenilir işlem sağlar. Voltaj regülasyon, overvoltage koruma ve sinyal klipleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 20 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 410 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 27 V