BZT52C24 RHG
DIODE ZENER 24V 500MW SOD123F
Paket/Kılıf
SOD-123F
Seri / Aile Numarası
BZT52C24
BZT52C24 RHG Hakkında
BZT52C24 RHG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 24V nominal voltajda bir zener diyottur. Surface mount SOD-123F paketinde sunulan bu komponentin maksimum güç tüketimi 500mW'tır. 70 Ohm maksimum empedansı ve ±5% toleransı ile voltaj regülasyon ve koruma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Düşük 45nA ters kaçak akımı ile elektrik devrelerde aşırı voltaj koruması, voltaj referansı oluşturma ve sinyal sınırlama işlevlerinde uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 45 nA @ 16.8 V
Impedance (Max) (Zzt) 70 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123F
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V