BZT52C22LP-7
DIODE ZENER 22V 250MW 2DFN
Paket/Kılıf
0402 (1006 Metric)
Seri / Aile Numarası
BZT52C22
BZT52C22LP-7 Hakkında
BZT52C22LP-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 22V nominal voltajlı Zener diyottur. 250mW güç kapasitesiyle voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. Surface mount 0402 (1006 Metric) paketinde sunulan bu bileşen, 55 Ohms maksimum empedansı ve 100 nA @ 15.4V ters kaçak akımı ile düşük güçlü devre uygulamalarında voltaj referansı, aşırı voltaj koruması ve sinyal kırpma işlevlerini yerine getirir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 15.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 55 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case 0402 (1006 Metric)
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package X1-DFN1006-2
Tolerance ±5.67%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22 V