BZT52C20-13
DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52C20
BZT52C20-13 Hakkında
BZT52C20-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen 20V nominal gerilimli Zener diyottur. SOD-123 yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, 500mW güç sınırlaması ve 55 Ohm maksimum impedansı ile voltaj regülasyonu ve koruması uygulamalarında kullanılır. ±6% toleranslı Zener gerilimi, 100nA @ 14V ters sızıntı akımı ve -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklık aralığı ile AC/DC güç kaynakları, sinyal işleme devrelerine entegrasyon için uygun bir çözümdür. Nota: Bu ürün Digi-Key'de üretilmemiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 14 V
Impedance (Max) (Zzt) 55 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Market
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V