BZT52C18-HF
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52C18
BZT52C18-HF Hakkında
BZT52C18-HF, Comchip Technology tarafından üretilen 18V nominal gerilimli Zener diyottur. SOD-123 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 500mW güç yeteneğine sahiptir. Ters bağlantıda 12.6V'ta 100nA kaçak akımı ile karakterize edilir ve 45 Ohm maksimum empedansa sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Gerilim regülasyonu, aşırı gerilim koruması ve voltaj referans uygulamalarında kullanılır. ±5% tolerans ile sunulan bu diyot, 10mA'da 900mV ileri yönde düşüş voltajına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 12.6 V
Impedance (Max) (Zzt) 45 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 18 V