BZT52C18-13
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52C18
BZT52C18-13 Hakkında
BZT52C18-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen 18V nominal gerilimdeki Zener diyottur. 500mW güç kapasitesi ile tasarlanmış olan bu komponent, SOD-123 SMD paketinde sunulmaktadır. ±6% tolerans ile üretilen bu bileşen, düşük reverse leakage akımı (100nA @ 12.6V) ve 45Ω maksimum impedansı ile karakterizedir. -65°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Voltaj regülasyonu, koruma devresi tasarımı ve referans voltaj uygulamalarında kullanılan bu Zener diyot, 900mV forward voltajı ile (10mA'de) iletim özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 12.6 V
Impedance (Max) (Zzt) 45 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Market
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 18 V