BZT52C13S-TP
DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
BZT52C13S
BZT52C13S-TP Hakkında
BZT52C13S-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 13V nominal değerinde bir Zener diyottur. SOD-323 yüzey montajı paketinde sunulan bu bileşen, 200 mW güç yönetimi kapasitesine sahiptir. 30 Ohm maksimum empedans ve ±6% voltaj toleransı ile düzenli voltaj regülasyonu sağlar. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 8V ters gerilimde 100 nA ters kaçak akımı ile karakterize edilmiştir. Voltaj sabitlemesi, aşırı voltaj koruması ve güç kaynağı uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V