BZT52C12-G3-08
DIODE ZENER 12V 410MW SOD123
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52C12
BZT52C12-G3-08 Hakkında
BZT52C12-G3-08, Vishay tarafından üretilen 12V nominal voltajında bir Zener diyottur. SOD-123 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 410mW maksimum güç yayılımı kapasitesine sahiptir. ±5% voltaj toleransı ile belirtilen 12V Zener voltajında çalışır. 7Ω maksimum empedansı ve 100nA ters sızıntı akımı özellikleri ile gerilim düzenlemesi, koruma ve voltaj referansı uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +150°C arasında çalışabilir ve aktif statüde üretilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 9 V
Impedance (Max) (Zzt) 7 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 410 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 12 V