BZT52C11-E3-08
DIODE ZENER 11V 410MW SOD123
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52C11
BZT52C11-E3-08 Hakkında
BZT52C11-E3-08, Vishay tarafından üretilen 11V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. SOD-123 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, maksimum 410mW güç yönetebilir ve 6 Ohm impedans değerine sahiptir. ±5% tolerans içinde çalışan diyot, -55°C ile 150°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilir. 100nA ters sızıntı akımı ile karakterize edilen BZT52C11-E3-08, voltaj regülasyon, koruma devreleri, sınırlama uygulamaları ve güç kaynakları tasarımlarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 6 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 410 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 11 V