BZT52C10T-7
DIODE ZENER 10V 300MW SOD523
Paket/Kılıf
SC-79
Seri / Aile Numarası
BZT52C10
BZT52C10T-7 Hakkında
BZT52C10T-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 10V nominal değerine sahip tekil Zener diyottur. SOD-523 yüzey montajlı paket içinde sunulan bu bileşen, 300mW güç derecelendirmesine sahiptir. Maksimum 20 Ohm empedans değeri ile karakterize edilen diyot, -65°C ile 150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. ±6% tolerans ile üretilen komponent, voltaj regülasyon, koruma devreleri ve referans uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 7V'ta 200nA ters sızıntı akımı, düşük güç tüketimli uygulamalar için uygun olmasını sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 7 V
Impedance (Max) (Zzt) 20 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 10 V