BZT52B75-TP
DIODE ZENER 75V 410MW SOD123
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52B75
BZT52B75-TP Hakkında
BZT52B75-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 75V nominal gerilimli zener diyottur. SOD-123 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 410 mW maksimum güç harcaması ile düşük gücü uygulamalar için tasarlanmıştır. ±2% gerilim toleransı ve 100 nA ters kaçak akımı (56V'de) ile voltaj stabilizasyonu, referans devreleri ve aşırı gerilim koruması uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışabilen bu diyot, 250 Ohm maksimum empedans değeri ile hızlı geçiş karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 56 V
Impedance (Max) (Zzt) 250 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 410 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 75 V