BZT52B75 RHG
DIODE ZENER 75V 500MW SOD123F
Paket/Kılıf
SOD-123F
Seri / Aile Numarası
BZT52B75
BZT52B75 RHG Hakkında
BZT52B75 RHG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 75V nominal voltajlı zener diyottur. SOD-123F yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 500mW güç kapasitesi ile çalışır ve ±2% voltaj toleransına sahiptir. Maksimum 255 Ohm empedans değeri ile karakterize edilen diyot, 52.5V'de 45nA ters sızıntı akımı gösterir. 150°C'ye kadar çalışabilen bu zener diyot, voltaj regülasyonu, transient koruması ve voltaj referansı uygulamalarında kullanılır. Forward voltajı 10mA'de maksimum 1V'dur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 45 nA @ 52.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 255 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123F
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 75 V