BZT52B75-E3-08
DIODE ZENER 75V 410MW SOD123
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52B75
BZT52B75-E3-08 Hakkında
BZT52B75-E3-08, Vishay tarafından üretilen 75V nominal voltajlı Zener diyottur. SOD-123 yüzey montaj paketinde sunulan bu komponentin maksimum güç kapasitesi 410 mW'tır. ±2% voltaj toleransı ile üretilen diyot, -55°C ile 150°C arasında çalışır. 250 Ohms maksimum impedansı ile voltaj regülasyonu, koruma devresi ve referans uygulamalarında kullanılır. Yüksek voltaj uygulamalarında aşırı voltaj koruması sağlamak için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Impedance (Max) (Zzt) 250 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 410 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±2%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 75 V