BZT52B47JS-TP
DIODE ZENER 47V 200MW SOD323
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
BZT52B47JS
BZT52B47JS-TP Hakkında
BZT52B47JS-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 47V nominal gerilimli Zener diyottur. SOD-323 (SC-76) yüzey montajlı paket içinde sunulan bu komponent, 200mW güç derecelendirmesine sahiptir. 45nA ters kaçak akımı ve 160Ohm empedansı ile voltaj düzenleme, koruma devresi ve referans uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +150°C arasında çalışan ve ±2% toleransı ile sağlanan bu diyot, düşük güçlü voltaj sabitleyici ve transient koruma uygulamaları için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 45 nA @ 33 V
Impedance (Max) (Zzt) 160 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 47 V