BZT52B43-TP
DIODE ZENER 43V 410MW SOD123
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52B43
BZT52B43-TP Hakkında
BZT52B43-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 43V nominal gerilime sahip bir zener diyottur. SOD-123 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 410 mW güç kapasitesine ve ±2% toleransa sahiptir. -55°C ile 175°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. 32V ters gerilimde 100 nA sızıntı akımı ile karakterize edilmiştir. Maksimum 100 Ohm empedansı ve 900 mV forward voltajı özellikleri vardır. Voltaj düzenleme, yüksek gerilim şiddeti uygulamalarında aşırı gerilim koruması, sinyal kısıtlama ve yüksek gerilim referans devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 32 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 410 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 43 V