BZT52B3V3-E3-08
DIODE ZENER 3.3V 410MW SOD123
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52B3V3
BZT52B3V3-E3-08 Hakkında
BZT52B3V3-E3-08, Vishay tarafından üretilen 3.3V nominal gerilimli tekil Zener diyottur. SOD-123 yüzey montajlı paket içinde sunulan bu bileşen, maksimum 410mW güç dağıtım kapasitesine sahiptir. ±2% tolerans ile hassas gerilim düzenlemesi sağlar ve maksimum 80 Ohm dinamik impedansına (Zzt) sahiptir. -55°C ile 150°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. Gerilim referansı uygulamaları, gerilim koruma devreleri, lojik seviyeleri ayarlama ve güç kaynağı stabilizasyonu gibi alanlarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 410 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±2%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.3 V