BZT52B12-E3-08
DIODE ZENER 12V 410MW SOD123
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52B12
BZT52B12-E3-08 Hakkında
BZT52B12-E3-08, Vishay tarafından üretilen 12V nominal voltajlı Zener diyottur. SOD-123 yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, 410mW güç dağıtımına sahiptir. ±2% tolerans ile hassas voltaj regülasyonu sağlar. 7Ω maksimum impedans ve 100nA ters sızıntı akımı özellikleriyle voltaj koruma uygulamalarında, voltaj referans devreleri ve sinyal klamplama işlemlerinde kullanılır. -65°C ile 150°C arasında güvenilir çalışma sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 9 V
Impedance (Max) (Zzt) 7 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 410 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±2%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 12 V