BZT52B10JSHE3-TP
200MW ZENER SOD-323
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
BZT52B10
BZT52B10JSHE3-TP Hakkında
BZT52B10JSHE3-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 10V nominal değerli zener diyottur. 200mW güç derecelendirmesine sahip bu bileşen, surface mount SOD-323 paketinde sunulmaktadır. Ters yönde 7V'da 200nA sızıntı akımı ve maksimum 20Ω empedansı ile karakterize edilir. ±2% tolerans ve 900mV ileri gerilim (10mA'da) özellikleri bulunur. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Voltaj düzenleme, aşırı voltaj koruması, referans devreleri ve sinyal zıplanması uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bir bileşendir. Active status ile üretim devam etmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 7 V
Impedance (Max) (Zzt) 20 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 10 V