BZT52-C3V3J
DIODE ZENER 3.3V 350MW SOD123
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52-C3V3J
BZT52-C3V3J Hakkında
BZT52-C3V3J, Nexperia tarafından üretilen 3.3V nominal voltaja sahip bir tekil zener diyottur. SOD-123 yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, 350mW güç derecelendirilmesine ve 95Ω maksimum impedansa sahiptir. Ters yönde 1V'de 5µA sızıntı akımı karakteristiğine ve ±6.1% voltaj toleransına sahip olan diyot, -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. Forward voltaj 10mA'de maksimum 900mV'dir. Voltaj düzenlemesi, aşırı voltaj koruması, sinyal klipleme ve güç kaynakları gibi uygulamalarda kullanılan güvenilir bir referans diyotudur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 95 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 350 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±6.1%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.3 V