BZT52-C27J
DIODE ZENER 27V 350MW SOD123
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52-C27J
BZT52-C27J Hakkında
BZT52-C27J, Nexperia tarafından üretilen 27V nominal voltajında bir Zener diyottur. SOD-123 yüzey montajlı paket içinde sağlanan bu bileşen, 350mW maksimum güç yayılımı kapasitesine sahiptir. Ters fark uygulamalarında 50nA sızıntı akımı ile karakterize edilen bu diyot, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve kelepçeleme uygulamalarında kullanılır. ±7% tolerans ile ürün, -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. 40Ω maksimum impedans değeri sayesinde güvenilir performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 18.9 V
Impedance (Max) (Zzt) 40 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 350 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±7%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 27 V