BZT52-C12,118
DIODE ZENER
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52-C12
BZT52-C12,118 Hakkında
BZT52-C12,118, Rochester Electronics tarafından üretilen 12V nominal değerine sahip bir Zener diyottur. SOD-123 surface mount paketinde sunulan bu komponent, voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. 350 mW maksimum güç, 10 Ohm maksimum impedans ve 100 nA @ 8V ters sızıntı akımı özellikleriyle, düşük gücü gerektiren elektronik devrelerde voltaj stabilizasyonu ve aşırı voltaj koruması sağlar. ±5.42% tolerans ile üretilen cihaz, -150°C ile +150°C arasında çalışabilir. Forward voltajı 900 mV @ 10 mA'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 350 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5.42%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 12 V