BZT52-B68J
DIODE ZENER 68V 590MW SOD123
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52-B68J
BZT52-B68J Hakkında
BZT52-B68J, Nexperia tarafından üretilen 68V nominal voltaj değerine sahip surface mount zener diyottur. SOD-123 paketinde sunulan bu komponent, 590mW maksimum güç dağıtım kapasitesine ve 160 Ohm maksimum impedansa sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. 47.6V reverse voltajda 50nA ters sızıntı akımı gösterir. ±2.06% tolerans ile üretilmiştir. Voltaj regülasyon, koruma devreleri, sinyal klipleme ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. Forward voltajı 10mA akımda maksimum 900mV'tur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 47.6 V
Impedance (Max) (Zzt) 160 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TA)
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 590 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±2.06%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 68 V