BZT52-B4V7X
DIODE ZENER 4.7V 590MW SOD123
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52-B4V7
BZT52-B4V7X Hakkında
BZT52-B4V7X, Nexperia tarafından üretilen 4.7V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. SOD-123 SMD paketinde sunulan bu bileşen, 590 mW maksimum güç tüketimiyle voltaj regülasyon ve koruması uygulamalarında kullanılır. Forward voltajı 900 mV @ 10 mA ve maksimum impedansı 78 Ohm olan bu diyot, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. 2V'de 3 µA ters sızıntı akımıyla elektrik devrelerde voltaj referansı, transient koruması ve power supply uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) 78 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TA)
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 590 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±1.91%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.7 V