BZT52-B4V3J
DIODE ZENER 4.3V 590MW SOD123
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52-B4V3J
BZT52-B4V3J Hakkında
BZT52-B4V3J, Nexperia tarafından üretilen 4.3V nominal voltaja sahip tekil Zener diyottur. SOD-123 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 590mW güç dağıtma kapasitesiyle tasarlanmıştır. ±2.09% toleransa sahip olan diyot, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. 95Ω maksimum impedansı ile voltaj düzenleme, gerilim sınırlaması ve koruma devrelerinde kullanılır. 1V ters kapanma durumunda 3µA maksimum sızıntı akımı ve 10mA akımda 900mV forward voltajı ile düşük güç uygulamalarına uygun bir referans bileşenidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 95 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TA)
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 590 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±2.09%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V