BZT52-B43X
DIODE ZENER 43V 590MW SOD123
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
BZT52-B43
BZT52-B43X Hakkında
BZT52-B43X, Nexperia tarafından üretilen 43V nominal gerilim değerine sahip tekil zener diyottur. SOD-123 yüzey montajlı paket ile sunulan bu bileşen, 590mW maksimum güç dağıtımı kapasitesine sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir şekilde kullanılabilir. 80 Ohm maksimum impedans ve 50nA ters kaçak akım özellikleri ile volta regülasyonu, transient koruması ve çok düşük gerilim uygulamaları dahil olmak üzere voltaj stabilizasyon devrelerinde kullanılır. ±2.09% toleransı ile hassas voltaj referansı uygulamalarına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 30.1 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TA)
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 590 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±2.09%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 43 V